Hakkımızda

Mesut Paslanmaz Hakkında

Mesut Paslanmaz 20 yılı aşkın bir süredir siz sayın müşterilerimize en iyi koşullarda hizmet vermek anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Rekabetin hayli yüksek seviyede olduğu günümüz koşullarında, en iyi referansın koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunu düşünmekteyiz. Gerek ürün temininde gerekse hizmet üretmekte devamlı yenilenmeyi ve sürekliliği hedef koyan kuruluşumuz, Merkez Ofis Zeytinburnu, şube İkitelli ve depo Hadımköy olmak üzere 3 farklı adresle sizlere daha yakın olmanın kıvancını taşımaktadır. Sizlerle daha da iyi hizmet anlayışımız, güçlenerek sürecektir.

Saygılarımızla,

Mesut Özarpacı


Misyonumuz

Tüm çalışanlarının bireysel performans ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak. Katılımcı yönetim anlayışını en verimli bir şekilde kullanarak sağlam finansal ve rekabetçi yapısını sürdürebilmek. Elektronik ticaret uygulamaları ile teknoloji ve gelişmelere açık bir satış sistemi kurmak. Sürekli gelişen ve geliştiren bir firma olarak, güvenilir çalışanları ve sistemi ile müşteri memnuniyetini sağlamak. En önemli misyonumuz paslanmaz sektörünün en güvenilir firması olmaktır.

Kalite Politikamız

Sürekli güven ve işbirliğine dayanan müşteri anlayışı, çalışan ve ortaklarının memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, güncel teknolojiyi ve uluslararası standartlara uygun hizmet sunan topluma ve çevreye duyarlı bir anlayışla, saygın eğitimli çalışanları ile kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak hizmet kalitesini geliştiren bir kurum olmak temel hedefimizdir. Ayrıca kalite belgerimiz ve kurumsallaşma konusunda göstermiş olduğu titizlik ve özveri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Mesut Paslanmaz
Güven verir

LinkedIn

Instagram

Facebook