Paslanmaz Dirsek

Paslanmaz dirsekler, tesisat ürünü olarak makine endüstrisinde, makina içi tesisatlarda dönüş elemanı olarak kullanılmaktadır. Paslanmaz dirsekler kendi içinde kaynaklı paslanmaz dirsek, dişli paslanmaz dirsek, kuyruklu paslanmaz dirsek olmak üzere gruplara ayrılmaktadır.

Kaynaklı paslanmaz dirsekler genellikle gıda makinalarında hijyenin önem taşıdığı alanlarda çoğunlukla kullanılmaktadır. Kaynaklı paslanmaz dirsek kullanılan tesisatlarda dönüşler pürüzsüz olduğu için bakteri birikimi engellenir.

Dişli paslanmaz dirsekler genellikle sanayi makinalarında gerektiğinde sökülüp takılabilecek şekilde kullanılabildiği gibi kaynak yapma imkanı olmayan alanlarda da sürekli olarak kullanılmaktadır.

Kuyruklu paslanmaz dirsekler bir tarafı erkek bir tarafı dişi olacak şekilde üretilmektedir. Dişli paslanmaz dirseklerin kullanıldığı her yerde kullanılabilmektedir.

Paslanmaz Dirsek Ölçüleri

10×1,5 milimetreden 610×5 milimetreye kadar standart ve ara ölçülerde bir çok ölçüde paslanmaz dirsek çeşidi stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır.

Paslanmaz Dirsek Fiyatları

Mesut paslanmaz olarak 304 ve 316 kalite olarak paslanmaz dirsek ithal etmekteyiz. Paslanmaz dirseklerin tesisat için önemine binaen özellikle yüksek kaliteli paslanmaz dirsekleri getirerek en uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi  ve fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

paslanmaz_dirsek2
paslanmaz_dirsek